Poznaj Grand Camp


Dla miłośników kortów i dalekich podróży. 

Dla tych, którzy cenią swój czas i chcą inwestować w siebie.

Dla pasjonatów, odkrywców i żądnych wrażeń.


Grand Camp to miejsce, które powstało właśnie dla Was. Jako trenerzy od zawsze marzyliśmy o tym, by rozpocząć przygodę z wyjazdami tenisowymi, ale pod jednym warunkiem. Tworząc naszą własną, tenisową przestrzeń chcieliśmy uniknąć podążania utartymi schematami. Grand Camp to nowa jakość na polskim rynku, w której największą wartością jest rozwój umiejętności gry w tenisa, ale nie tylko. To składowa takich elementów jak unikatowe destynacje, wyjątkowe hotele w najróżniejszych zakątkach świata, kameralna grupa uczestników i jakość, którą gwarantują najlepsi licencjonowani trenerzy.

Razem z Grand Camp zabierzemy Was do najpiękniejszych miejsc Europy i nie tylko. Ruszymy w kierunku Azji i Ameryki Południowej. Będziemy eksplorować, poznawać, doświadczać i przede wszystkim zwiększać umiejętności gry w tenisa.

Organizatorem wyjazdów jest Wygoda Travel sp. z o.o  we współpracy z Grand Camp sp. z o.o.

WARTOŚCI GRAND CAMP 

Poznaj nas, nasze wartości i nasz świat, w którym tenis ziemny odgrywa główną rolę. Skupiamy się na nim i na tym, co daje nam wszystkim największą radość. Wierzymy, że wyważone połączenie godzin spędzonych na korcie z odpowiadającą im ilością godzin spędzonych na relaksie, tworzą niezrównany duet.