Najważniejsze cechy:

  • Stylowe włoskie wnętrza
  • Prywatna hotelowa plaża
  • Korty tenisowe w lesie sosnowym, kilka metrów od morza

Jednym zdaniem:

Luksusowy obiekt dla rodzin z dziećmi oferujący aktywne wakacje połączone z relaksem przy plaży!

Położenie

MarePineta Resort usytuowany jest w miejscowości Milano Marittima, ok. 150 m od morza Adriatyckiego. Atutem obiektu jest jego położenie w lesie sosnowym oraz bliskość kortów tenisowych, które znajdują się pod drugiej stronie ulicy. Około 3 km od obiektu znajdują się baseny termalne w Cervii, a w odległości ok. 50m znajdują się restauracje, bary i sklepy. 

Hotel

Obiekt MarePineta Resort został zbudowany w latach 20. XX wieku. W skład kompleksu MarePineta Resort wchodzą dwa budynki: zabytkowa Casa Madre 5* oraz później wybudowana Villa Regina 4*. Hotel posiada 165 pokoi. Urządzony w stylu, który łączy historie z nowoczesnością. Obiekt oddalony jest zaledwie ok. 150 m od plaży. Posiada on również swoje prywatne korty tenisowe, zewnętrzny odkryty basen w pięknym ogrodzie, basen i brodzik dla dzieci. Hotel posiada swoją prywatną plażę, na której znajduja się restauracja dla gości. Oficjalna kategoria ****.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

Pokoje Classic znajdują się w części hotelowej o nazwie Villa Regina 4*. Pokoje są na pierwszym piętrze i mogą zmieniać kolorystykę wnętrza w zależności od piętra, na którym się znajdują. Powierzchnia pokoi to od 23 do 26 m2. Styl jest współczesny, z elementami przypominającymi styl morski. W łazience znajduje się wanna lub prysznic. Pokoje Classic na pierwszym piętrze posiadają duży balkon, który w pokojach Classic na parterze staje się uroczym prywatnym tarasem. Hotel dysponuje pokojami 1-osobowymi, 2-osobowymi, 3-osobowymi oraz z 4-osobowymi. Pokoje 3-osobowe są wyposażone w jedno łóżko lub dwa osobne oraz rozkładaną sofę. Natomiast pokoje 4-osobowe posiadają jedno łóżko lub dwa osobne oraz dwie rozkładane sofy.

W ofercie na zapytanie, posiadamy również pokoje, które znajdują się w części hotelowej Casa Madre 5*.

Typy dostępnych pokoi:

- Pokój Premium z powierzchnią od ok. 18 do ok. 24 m2, posiada wnętrze urządzone we współczesnym stylu z jasnymi tonacjami, telewizor, sejf, oraz łazienkę z wanną lub prysznicem. Niektóre pokoje posiadają balkon. W pokoju można zakwaterować od 1 do maksymalnie 3 osób. Pokój posiada jedno łóżko małżeńskie, a dla trzeciej osoby - standardowe, pojedyncze łóżko.

Pokój Deluxe z powierzchnią ok. 30 m2, charakteryzuje się ciepłymi tonami, posiada łazienkę z prysznicem, telewizor z płaskim ekranem, sejf, oraz czajnik do parzenia kawy i herbaty. Część pokojowa służy jako sypialnia, gdzie znajduje się łóżko dla pary, na przeciwległej stronie znajduje się część dzienna z wygodną rozkładaną sofą dla jednej osoby, bądź zamiast niej, dwa standardowe łózka. Pokój może zakwaterować od 1 do maksymalnie 4 osób. W niektórych pokojach dostępny jest balkon.

Pokój Executive został zaprojektowany przez prestiżowe Lissoni Studio z Mediolanu. Charakteryzuje się nowoczesnymi meblami i wykończeniami, w ciepłych i jasnych kolorach. Posiada powierzchnie do ok. 22 m2 wraz z szeroką łazienką i dużym prysznicem. Pokój ten dysponuje balkonem, telewizorem z płaskim ekranem, sejfem oraz czajnikiem do parzenia kawy i herbaty. Jest odpowiedni, by pomieścić parę, a nawet indywidualnego podróżnika.

Do dyspozycji

Hotel posiada basen na zewnątrz o długosci 33 m oraz głębokości 11m, basen dla dzieci, dwie restauracje - w tym hotelowa oraz na plaży, prywatną plaże, bar w hotelu oraz na plaży, klub tenisa z 10 kortami, SPA. 

Kuchnia

Śniadania: amerykańskie śniadanie w formie bufetu serwowane w hotelowej restauracji, obiadokolacja 3-daniowa

UWAGA: Z uwagi na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem imprezy.

Procedury bezpieczeństwa

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19.

Uwaga

Oferta przelotu do wybranej destynacji może być przygotowana na indywidualne zamówienie klienta.

Parking w cenie 18 EUR za dzień płatne na recepcji (wcześniejsza rezerwacja wymagana)

Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.

* Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Mapa

Cena zawiera

7 noclegów * 7 śniadań lub 7 śniadań i 7 obiadokolacji (w zależności od wybranej opcji) * połączenie Wi-Fi we wszystkich pokojach i pomieszczeniach ogólnodostępnych * korzystanie z odkrytego basenu * pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, OC 10 000 EUR, SS (sprzęt sportowy) 2 000 PLN, obejmuje także amatorskie uprawianie sportów oraz ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych oraz Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny * Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie zawiera

Programu tenisowego * obiadokolacji w przypadku braku wyboru opcji * napoi do obiadokolacji * korzystania ze strefy SPA * innych usług niewyszczególnionych w ofercie.

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance - sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, uprawianie sportów wysokiego ryzyka, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, uprawianie sportów wysokiego ryzyka, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Dopłaty opcjonalne

Program tenisowy (do wyboru różne warianty) * wynajęcie kortu tenisowego (odpłatne na miejscu, 16-18 EUR za godzinę za kort) * parking w cenie 18 EUR za dzień płatne na recepcji (wcześniejsza rezerwacja wymagana)

Oferta przelotu do wybranej destynacji może być przygotowana na indywidualne zamówienie klienta.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 3 EUR/os./dzień.

Program tenisowy

W Grand Camp opracowaliśmy programy tenisowe dla dzieci, jak i dorosłych. W każdym z nich znajdują się pakiety BASIC oraz INTENSIVE, a w dziecięcym i młodzieżowym również ACTIVE, który poprzez zabawę ma za zadanie wpływać na ogólny rozwój umiejętności maluchów. Szkolenia obejmują treningi w grupach o różnej wielkości - od 2 do 4 osób oraz od 4 do 6 osób - a także indywidualne godziny ze spersonalizowanym treningiem. Od Ciebie zależy, którą z opcji wybierzesz.


Program tenisowy dla dorosłych: powyżej 18 lat

BASIC - 1,5 h/dziennie - 899 PLN/os.
- szkolenie BASIC to 1,5 h treningów dziennie w grupie od 2 do 4 osób w ciągu 6-dniowego wyjazdu.​

BASIC + 1 on 1 - 1,5 h dziennie treningu grupowego + 1 h dziennie treningu indywidualnego - 2099 PLN/os.
- szkolenie BASIC + 1 on 1 to 1,5 h treningów dziennie w grupie od 2 do 4 osób oraz 1 h indywidualnego treningu dziennie w ciągu 6-dniowego wyjazdu.

INTENSIVE - 3 h/dziennie - 1599 PLN/os.
- szkolenie INTENSIVE to 3 h treningów dziennie w grupie od 2 do 4 osób w ciągu 6-dniowego wyjazdu.

INTENSIVE + 1 on 1 - 3 h dziennie treningu grupowego + 1 h dziennie treningu indywidualnego - 2599 PLN/os.
- szkolenie INTENSIVE + 1 on 1 to 3 h treningów dziennie w grupie od 2 do 4 osób oraz 1h indywidualnego treningu dziennie w ciągu 6-dniowego wyjazdu.


Program tenisowy dla młodzieży: 10-18 lat.

BASIC - 1,5 h/dziennie - 699 PLN/os.
- szkolenie BASIC to 1,5 h treningów dziennie w grupie od 4 do 6 osób w ciągu 6-dniowego wyjazdu.

BASIC + 1 on 1 - 1,5 h dziennie treningu grupowego + 1 h dziennie treningu indywidualnego - 1899 PLN/os.
- szkolenie BASIC + 1 on 1 to 1,5 h treningów dziennie w grupie od 2 do 4 osób oraz 1 h indywidualnego treningu dziennie w ciągu 6-dniowego wyjazdu.

INTENSIVE - 2,5 h/dziennie - 999 PLN/os.
- szkolenie INTENSIVE to 2,5 h treningów dziennie w grupie od 4 do 6 osób w ciągu 6- dniowego wyjazdu.

ACTIVE - 2 h dziennie - 299 PLN/os.
- szkolenie ACTIVE to 2 h dziennie zabaw animacyjnych o charakterze rozwojowym w ciągu 6-dniowego wyjazdu, które odbywają się w grupie liczącej do 12 osób.


Program tenisowy dla dzieci: 4-10 lat.

BASIC KIDS - 1,5 h/dziennie - 699 PLN/os.
- szkolenie BASIC to 1,5 h treningów dziennie w grupie od 4 do 6 osób w ciągu 6-dniowego wyjazdu.

BASIC KIDS + 1 on 1 - 1,5 h dziennie treningu grupowego + 1 h dziennie treningu indywidualnego - 1899 PLN/os.
- szkolenie BASIC + 1 on 1 to 1,5 h treningów dziennie w grupie od 2 do 4 osób oraz 1 h indywidualnego treningu dziennie w ciągu 6-dniowego wyjazdu.

INTENSIVE KIDS - 2,5 h/dziennie - 999 PLN/os.
- szkolenie INTENSIVE KIDS to 2,5 h treningów dziennie w grupie od 4 do 6 osób w ciągu 6- dniowego wyjazdu.

ACTIVE KIDS - 2 h dziennie - 299 PLN/os.
- szkolenie ACTIVE KIDS to 2 h dziennie zabaw animacyjnych o charakterze rozwojowym w ciągu 6-dniowego wyjazdu, które odbywają się w grupie liczącej do 12 osób.

Program wyjazdu

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 15:00. Dzień 2-7: program tenisowy. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00.

Opis regionu

Riwiera Adriatycka zwana „największą europejską plażą” zlokalizowana w najcieplejszej części Włoch to jeden z najsłynniejszych  regionów w Europie. To tutaj znajdują się jedne z najbardziej znanych kurotów wypoczynkowych.
Jest to rozciągający się na 130 km pas piaszczystych,  zagospodarowanych, szerokich  plaż.
Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ oprócz długiego wybrzeża nie mającego końca, można np.  zwiedzić zabytki włoskiego renesansu znajdujące się w Rimini czy pobliskiej Rawennie lub wybrać się troszkę dalej do Florencji  czy Wenecji.
Wieczorami Riwiera tętni życiem, oświetlone, pełne sklepów, restauracji, dyskotek promenady  zapraszają turystów.
Jest tutaj również  mnóstwo parków zabaw i gier dla dzieci oraz  plaże zagospodarowane pod maluchów.
W pobliżu Rimini znajdują  największe parki rozrywki w Europie- park wodny-Acqua Fan oraz park rozrywki dla dorosłych i dzieci- Mirabilandia.
Riwiera Adriatycka to dobry pomysł na urlop czy wakacje z dziećmi.

Pogoda

Sprawdź tutaj

MarePineta Resort

WŁOCHY - RIWIERA ADRIATYCKA - MILANO MARITTIMA

Skalkuluj swój wyjazdAby założyć rezerwację, należy wybrać minimum jedno dziecko powyżej 4 lat
Cena/os:
6188 PLN
Razem:
6188 PLN
1348 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.