Najważniejsze cechy:

  • Stylowe włoskie wnętrza
  • Prywatna hotelowa plaża
  • Korty tenisowe w lesie sosnowym, kilka metrów od morza

Jednym zdaniem:

Luksusowy obiekt dla rodzin z dziećmi oferujący aktywne wakacje połączone z relaksem przy plaży!

Położenie

MarePineta Resort usytuowany jest w miejscowości Milano Marittima, ok. 150 m od morza Adriatyckiego. Atutem obiektu jest jego położenie w lesie sosnowym oraz bliskość kortów tenisowych, które znajdują się pod drugiej stronie ulicy. Około 3 km od obiektu znajdują się baseny termalne w Cervii, a w odległości ok. 50m znajdują się restauracje, bary i sklepy. 

Hotel

Obiekt MarePineta Resort został zbudowany w latach 20. XX wieku. W skład kompleksu MarePineta Resort wchodzą dwa budynki: zabytkowa Casa Madre 5* oraz później wybudowana Villa Regina 4*. Hotel posiada 165 pokoi. Urządzony w stylu, który łączy historie z nowoczesnością. Obiekt posiada swoje prywatne korty tenisowe, zewnętrzny odkryty basen w pięknym ogrodzie oraz basen i brodzik dla dzieci. Do dyspozycji gości prywatna plaża z restauracją. Oficjalna kategoria ****.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

Pokoje Classic znajdują się w części hotelowej o nazwie Villa Regina 4*Urządzone w stylu współczesnym, z elementami przypominającymi styl morski. Cechują się różnorodną kolorystyką wnętrza. Powierzchnia pokoi to od 23 do 26 m2.  W łazience znajduje się wanna lub prysznic. Pokoje Classic na pierwszym piętrze posiadają duży balkon, który w pokojach Classic na parterze staje się uroczym prywatnym tarasem. Hotel dysponuje pokojami 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowymi. Pokoje 3-osobowe są wyposażone w jedno łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze oraz dodakowe łóżko dla 1 osoby. Natomiast pokoje 4-osobowe posiadają jedno łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze oraz dwa dodatkowe łóżka jednoosobowe.

W ofercie na zapytanie, posiadamy również pokoje, które znajdują się w części hotelowej Casa Madre 5*.
Dostępność pokoi przed dokonaniem rezerwacji musi zostać potwierdzona przez hotelarza.

Typy dostępnych pokoi:

- Pokój Premium z powierzchnią od ok. 18 do ok. 24 m2, posiada wnętrze urządzone we współczesnym stylu z jasnymi tonacjami, telewizor, sejf, oraz łazienkę z wanną lub prysznicem. Niektóre pokoje posiadają balkon. W pokoju można zakwaterować od 1 do maksymalnie 3 osób. Pokój posiada jedno łóżko małżeńskie, a dla trzeciej osoby - standardowe, pojedyncze łóżko.

Pokój Deluxe z powierzchnią ok. 30 m2, charakteryzuje się ciepłymi tonami, posiada łazienkę z prysznicem, telewizor z płaskim ekranem, sejf, oraz czajnik do parzenia kawy i herbaty. Część pokojowa służy jako sypialnia, gdzie znajduje się łóżko dla pary, na przeciwległej stronie znajduje się część dzienna z wygodną rozkładaną sofą dla jednej osoby, bądź zamiast niej, dwa standardowe łóżka. Pokój może zakwaterować od 1 do maksymalnie 4 osób. W niektórych pokojach dostępny jest balkon.

Pokój Executive został zaprojektowany przez prestiżowe Lissoni Studio z Mediolanu. Charakteryzuje się nowoczesnymi meblami i wykończeniami, w ciepłych i jasnych kolorach. Posiada powierzchnie do ok. 22 m2 wraz z szeroką łazienką i dużym prysznicem. Pokój ten dysponuje balkonem, telewizorem z płaskim ekranem, sejfem oraz czajnikiem do parzenia kawy i herbaty. Jest odpowiedni, by pomieścić parę, a nawet indywidualnego podróżnika.

Do dyspozycji

Hotel posiada zewnętrzny basen o długosci 33m oraz głębokości 11m, basen dla dzieci, dwie restauracje - hotelowa oraz na plaży, prywatną plaże, bar w hotelu oraz na plaży, klub tenisa z 10 kortami, SPA. 

Kuchnia

Śniadania: amerykańskie śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja 3-daniowa.
Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

UWAGA: Z uwagi na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem imprezy.

Procedury bezpieczeństwa

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19.

Uwaga

W przypadku zainteresowania transportem samolotowym jesteśmy do Państwa dyspozycji. Udzielimy wszelkich informacji i pomożemy dopełnić formalności związanych z przelotem i transportem do hotelu.

Parking w cenie 18 EUR za dzień, płatne w momencie zakładania rezerwacji (ilość miejsc parkingowych ograniczona, wymagana wcześniejsza rezerwacja).
UWAGA: istnieje również możliwość dokonania rezerwacji i płatności za parking po przybyciu na miejsce, w recepcji hotelowej w miarę dostępności wolnych miejsc parkingowych

Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.

* Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Mapa

Cena zawiera

7 noclegów * 7 śniadań lub 7 śniadań i 7 obiadokolacji (w zależności od wybranej opcji) * połączenie Wi-Fi we wszystkich pokojach i pomieszczeniach ogólnodostępnych * korzystanie z odkrytego basenu * pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, OC 10 000 EUR, SS (sprzęt sportowy) 2 000 PLN, obejmuje także amatorskie uprawianie sportów oraz ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych oraz Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny * Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie zawiera

Programu tenisowego * obiadokolacji w przypadku braku wyboru opcji * napoi do obiadokolacji * korzystania ze strefy SPA * opłaty za parking * opłaty klimatycznej w wysokości 3 euro/os (powyżej 14 roku życia) * innych usług niewyszczególnionych w ofercie.

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance - sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, uprawianie sportów wysokiego ryzyka, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, uprawianie sportów wysokiego ryzyka, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Dopłaty opcjonalne

Program tenisowy (do wyboru różne warianty) * wynajęcie kortu tenisowego (odpłatne na miejscu, 16-18 EUR za godzinę za kort) * parking w cenie 18 EUR za dzień (ilość miejsc ograniczona, wymagana wcześniejsza rezerwacja), istnieje również możliwość dokonania rezerwacji i płatności za parking po przybyciu na miejsce, w recepcji hotelowej w miarę dostępności wolnych miejsc parkingowych

W przypadku zainteresowania transportem samolotowym jesteśmy do Państwa dyspozycji. Udzielimy wszelkich informacji i pomożemy dopełnić formalności związanych z przelotem i transportem do hotelu.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 3 EUR/os./dzień.

Program tenisowy

W Grand Camp opracowaliśmy programy tenisowe dla dzieci, jak i dorosłych. W każdym z nich znajdują się pakiety BASIC oraz INTENSIVE, a w dziecięcym i młodzieżowym również ACTIVE, który poprzez zabawę ma za zadanie wpływać na ogólny rozwój umiejętności maluchów. Szkolenia obejmują treningi w grupach o różnej wielkości - od 2 do 4 osób oraz od 4 do 6 osób - a także indywidualne godziny ze spersonalizowanym treningiem. Od Ciebie zależy, którą z opcji wybierzesz.

Poniższe programy tenisowe odbywać się będą na kortach tenisowych MarePineta Teniss Club znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu, przy ulicy Viale II Giugno 46.

Program tenisowy dla dorosłych: powyżej 18 lat

BASIC 6 dni - 1,5 h/dziennie - 140 EUR/os.
- szkolenie BASIC to 1,5 h treningów dziennie w grupie od 2 do 4 osób

BASIC + 1 on 1 - 6 dni - 1,5 h dziennie treningu grupowego + 1 h dziennie treningu indywidualnego - 325 EUR/os.
- szkolenie BASIC + 1 on 1 to 1,5 h treningów dziennie w grupie od 2 do 4 osób oraz 1 h indywidualnego treningu dziennie.

INTENSIVE 6 dni - 3 h/dziennie - 245 EUR/os.
- szkolenie INTENSIVE to 3 h treningów dziennie w grupie od 2 do 4 osó.

INTENSIVE + 1 on 1 - 6 dni - 3 h dziennie treningu grupowego + 1 h dziennie treningu indywidualnego - 400 EUR/os.
- szkolenie INTENSIVE + 1 on 1 to 3 h treningów dziennie w grupie od 2 do 4 osób oraz 1h indywidualnego treningu dziennie.


Program tenisowy dla młodzieży: 10-18 lat.

BASIC 6 dni - 1,5 h/dziennie - 110 EUR/os.
- szkolenie BASIC to 1,5 h treningów dziennie w grupie od 4 do 6 osób.

BASIC + 1 on 1 - 6 dni - 1,5 h dziennie treningu grupowego + 1 h dziennie treningu indywidualnego - 290 EUR/os.
- szkolenie BASIC + 1 on 1 to 1,5 h treningów dziennie w grupie od 2 do 4 osób oraz 1 h indywidualnego treningu dziennie.

INTENSIVE 6 dni - 2,5 h/dziennie - 155 EUR/os.
- szkolenie INTENSIVE to 2,5 h treningów dziennie w grupie od 4 do 6 osób.

ACTIVE 6 dni - 2 h dziennie - 45 EUR/os.
- szkolenie ACTIVE to 2 h dziennie zabaw animacyjnych o charakterze rozwojowym, które odbywają się w grupie liczącej do 12 osób.


Program tenisowy dla dzieci: 4-10 lat.

BASIC KIDS 6 dni - 1,5 h/dziennie - 110 EUR/os.
- szkolenie BASIC to 1,5 h treningów dziennie w grupie od 4 do 6 osób.

BASIC KIDS + 1 on 1  - 6 dni - 1,5 h dziennie treningu grupowego + 1 h dziennie treningu indywidualnego - 290 EUR/os.
- szkolenie BASIC + 1 on 1 to 1,5 h treningów dziennie w grupie od 2 do 4 osób oraz 1 h indywidualnego treningu dziennie.

INTENSIVE KIDS 6 dni - 2,5 h/dziennie - 155 EUR/os.
- szkolenie INTENSIVE KIDS to 2,5 h treningów dziennie w grupie od 4 do 6 osób.

ACTIVE KIDS 6 dni - 2 h dziennie - 45 EUR/os.
- szkolenie ACTIVE KIDS to 2 h dziennie zabaw animacyjnych o charakterze rozwojowym, które odbywają się w grupie liczącej do 12 osób.

Program wyjazdu

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 15:00. Dzień 2-7: program tenisowy. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00.

Opis regionu

Riwiera Adriatycka zwana „największą europejską plażą” zlokalizowana w najcieplejszej części Włoch to jeden z najsłynniejszych  regionów w Europie. To tutaj znajdują się jedne z najbardziej znanych kurotów wypoczynkowych.
Jest to rozciągający się na 130 km pas piaszczystych,  zagospodarowanych, szerokich  plaż.
Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ oprócz długiego wybrzeża nie mającego końca, można np.  zwiedzić zabytki włoskiego renesansu znajdujące się w Rimini czy pobliskiej Rawennie lub wybrać się troszkę dalej do Florencji  czy Wenecji.
Wieczorami Riwiera tętni życiem, oświetlone, pełne sklepów, restauracji, dyskotek promenady  zapraszają turystów.
Jest tutaj również  mnóstwo parków zabaw i gier dla dzieci oraz  plaże zagospodarowane pod maluchów.
W pobliżu Rimini znajdują  największe parki rozrywki w Europie- park wodny-Acqua Fan oraz park rozrywki dla dorosłych i dzieci- Mirabilandia.
Riwiera Adriatycka to dobry pomysł na urlop czy wakacje z dziećmi.

Pogoda

Sprawdź tutaj

MarePineta Resort

WŁOCHY - RIWIERA ADRIATYCKA - MILANO MARITTIMA

Skalkuluj swój wyjazdNie można założyć rezerwacji on-line w podanej konfiguracji. Aby zarezerwować ten wyjazd zadzwoń do nas: 12 252 09 55 lub napisz: infolinia@wygodatravel.pl
cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.